Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niko nezna sta srbin imade..preko brade !

Ići dole

Niko nezna sta srbin imade..preko brade ! Empty Niko nezna sta srbin imade..preko brade !

Počalji  lune Sub Jun 27, 2009 6:22 pm

lune
lune
Komunista
Komunista

Broj poruka : 215
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Niko nezna sta srbin imade..preko brade ! Empty Srbin imade i paradu...

Počalji  lune Sre Sep 16, 2009 6:10 pm

Gej parada podelila estradu
Kako se bliži 20. septembar, za koji je u Beogradu zakazana druga po redu gej parada, sve su veće polemike i podele u javnosti, a izuzetak nisu ni estradne ličnosti. Među onima koji se najglasnije protive manifestaciji na kojoj će homoseksualci prošetati ulicama srpske prestonice je rok zvezda Bora Đorđević.
- Učestvovao sam u „Porodičnoj šetnji" jer želim da istaknem prave vrednosti. Ukoliko se sretnem s „Paradom ponosa", neću da bijem te pedere, protiv kojih nemam ništa dok su među četiri zida. Ali, kada šetaju, protiv sam jer će buduće generacije misliti da je to normalno, a to podržava ova evrouvlakačka vlada kojima su pederi važniji od posla. Naš narod ima lepu poslovicu za to: „Čega se pametan stidi, time se lud ponosi" - rekao je Đorđević, i osvrnuo se i na izjavu koju je pre nekoliko dana za „Alo!" dao Dragan Bjelogrlić.
- Što se tiče izjave Dragana Bjelogrlića da je on na strani slabijih, mislivši na pedere, hoću da kažem da smo mi ti koji su slabiji. Gej lobi je najjači lobi koji postoji, naročito u filmskoj umetnosti. U Holivudu svaki glumac mora malo da da guzu da bi dospeo na film - zaključuje Đorđević.
I dok roker negoduje, najveća rokerka među narodnjacima Mira Škorić otvoreno je pružila podršku predstojećoj gej paradi.
- Mislim da je na ovim prostorima bilo dosta mržnje i da je vreme da se okrenemo lepšim stvarima. Oni koji se protive paradi treba da brinu o sebi i svojim postupcima, a ne o tome šta drugi rade. Uvek sam branila ljudske slobode i prava, u šta spada i pravo na seksualno opredeljenje. Ne volim diskriminaciju, bilo da je po rasnoj, verskoj, seksualnoj ili nekoj drugoj osnovi - kaže Škorićeva.
Da po tom pitanju nije usamljena svedoči i lista javnih ličnosti koje su podržale beogradsku „Povorku ponosa 2009", a među kojima su i Ana Sofrenović, Biljana Ristić, Biljana Srbljanović, Dušan Makavejev, Gorčin Stojanović, Ivan Tasovac, Katarina Rebrača, Mirjana Karanović, Nikola Đuričko, Sani Armani, Seka Sabljić, Svetozar Cvetković i mnogi drugi.
lune
lune
Komunista
Komunista

Broj poruka : 215
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu