Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Francuska nezadovoljna omladina a Srpski huligani?!?!

Ići dole

Dali mislite da danas vlada veci mediski mrak nego za vreme komunizma?

Apsoluto mislim da vlada veci mediski mrak
 
Mislim da nije ni veci ni da je manji nista se nije promenilo
 
Ne mislim jer danas je sloboda media zagarantovana
 
Nemam misljenje
 
 
 
Pogledaj rezultate

Francuska nezadovoljna omladina a Srpski huligani?!?! Empty Francuska nezadovoljna omladina a Srpski huligani?!?!

Počalji  Adams86 Pon Dec 20, 2010 7:03 pm

Ovu temu najvise otvaram zbog mediskog mraka koji trenutno vlada nasom zemljom odrastao sam u anti komunistickoj porodici koja je bila anti komunisticka bas zbog toga sto smo mislili da zivimo u mraku kako mediskom tako i zivotnom ali po svemu sudeci ja cu se vratiti na ideju komunizma jer mrak na ove prostore je dosao tek sa dolaskom lazne i licemerne "demokratije"...

Bili smo zadnjih meseci a i par godina u situaciji da svaki dan gledamo proteste sirom zemaljske kugle redjali su se jedni za drugima nezadovoljni Grci,Francuzi,Slovaci...Englezi su gadjali svog princa pakovanjima boje i sve su to nasi mediji prenosili kao borbu za bolji zivot,kao neke dobronamerne revolucije evropske i svetske omladine ali sve bi to bilo lepo da ti isti "nasi" mediji nezadovoljstvo Srpske omladine ne predstavljaju kao izliv huliganizma,vandalizma,kriminala itd itd i ako Srpska omladina od svih omladina u evropi ima najvise razloga za nezadovoljstvo nasi mediji nas toliko unizavaju,toliko ljage bacaju na nas na buducnost ove zemlje da je to prosto nepodnosljivo postalo. Napominjem nisam pripadnik nikakvih desnicarskih niti navjackih organizacija a kamoli politickih ali da sam nezadovoljan mladi covek ove zemlje jesam, jer svakodnevno gledam kako se milioni odvajaju za razne gay manifestacije,za razna putovanja po egzoticnim zemljama,za nenormalne plate poslanika i njihovih sekretarica itd itd dok ja jedan mladi gradjanin ove zemlje od svoje 10 godine zivim kao podstanar sa svojim roditeljima,ako zelim da se skolujem morao bih da prodam sve sto imam ili da se prepustim kriminalu da bih mogao da platim jednu godinu studija, o zaposlenju necu ni da govorim a ne daj boze da izadjem na ulicu i da iznesem svoje nezadovoljstvo odma bih bio stavljen na stub srama u nasim medijima bih bio nazivan umnobolnikom psihopatom extremnim desnicarem huliganom itd itd... U Srbiji nema vise slobodnih media koji bi stali iza mene i ostale omladine i koji bi zajedno sa nama zahtevali bolji zivot, danasnja "demokratija" ajde sto nas je dovela dotle da tesko zivimo ali nikako im necu oprostiti sto su nam uskratili i pravo da se bunimo da kazemo ej ja lose zivim ej ja nemam para za skolovanje preko toga vec ne mogu da predjem. Zato ponavljam ono sto sam rekao na pocetku posta i ako je moja porodica unazad godinama bila anti komunisticka ja sam taj koji ce se vratiti ideji komunizma i socijalizma, jer koliko god ova demokratija bila obecavajuca i lepo ukrasena u komunizmo smo mogli barem da dignemo glas ruku na srce bilo je rezimskih medija ali bilo je i par slobodnih, bilo je gusenje protesta ali bilo je i omogucavanje istog, nekada je covek imao kome da se zali nije bilo bitno kome pripadas moj deda se licno prvui put zaposlio u 45 godini zivota i to deda koji je bio najveci anti komunista, a jel znate kako se zaposlio? Pa zaposlio se tako sto je pisao tadasnjem CK (centralnom komitetu) i zalio se da nece da ga zaposle jer je anti komunista u roku od 72 h u Ribarsku banju je tadasnji CK poslao depesu sa naredbom da se doticnom nadje radnom mesto dok danas vise toga nema danas u istoj toj Ribarskoj Banji moj rodjeni stric ne moze da dobije priznanje svoje vise ugostiteljske skole skole koju je zavrsio jer uslov da bi se uopste danas zaposlio u toj istoj banji je da imas clansku kartu DS-a a posto je on covek od principa iz inata nikada nije hteo na to da pristane i danas njemu je sef covek sa srednjom skolom a njegova visa skola za koju je moja baba gladovala da bi mu je omogucila lezi u nekoj fioci nepriznata od ovdasnjeg sistema...

Zato ako ova komunisticka partija ima ozbiljne namere da se aktivira ja cu sigurno biti njen clan jer dosta mi je vise toga da budem huligan i kriminalac ako oglasim svoje nezadovoljstvo zelim da u ovoj zemlji ako nista drugo imam prava da budem zadovoljan ili nezadovoljan stanovnik ove zemlje, zelim da ne moram da budem gnjida i da menjam partije kao carape da bih dobio posao, zelim jednostavno da imam ista prava kao nezadovoljni "jadni" omladinac iz Francuske,Engleske,Grcke,Rumunije itd itd.

Adams86

Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu